Меню сайту
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

 

   

Участь гімназистів у різноманітних конкурсах, конференціях, круглих столах 

 

2013 рік

 

   1. Міжнародна учнівська науково-практична конференція «Україна очима молодих» (2013 рік) – Парасина Вікторія (7 кл)

 

 

2. Обласна науково-практична конференція «Творчість. Пошук. Відкриття» (2013рік) – Субцельний Олександр (6в) Гарбар Євген (6в) керівник Матощук Т.Б.

 

3. Інтернет-олімпіада з математики - Гаращук Данііл (4а), Калиновська Марія (4а); керівник Ковш Л.А.

 

4. Обласний заочний конкурс наукових робіт - Юні математики - Ядуха Дарія (7в); керівник Ратушняк О.Г.

 

                                                                      з української мови - Лучковська Дарина (5а); керівник Федорчук Л.І.

 

2014-2015 н.р.

 

1. Друга обласна конференція «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини»: Субцельний Олександр (7в), Матощук Іван, керівник Міль М.С., Літвинчук Андрій, Тітарчук Поліна, керівник Матощук Т.Б., Пахольчук Анастасія, керівник Долинська С.В., Звездюк Валерія, Соловйова Дарина, Вусатюк Анастасія, керівник Ополянчук Л.С., Яковишин Олександр, керівник Ярош В.С.

2. Обласна конференція до Дня рідної мови – Рудь Вікторія, керівник Гуцалюк О.Р.;

3. Міська учнівська науково-практична конференція до дня міста «Хмельницький в умовах незалежного поступу України» - Ворона Дарина, керівник Івануна Н.В.;

4. Міська науково-практична конференція до Дня водних ресурсів - Бурденюк Анастасія, керівник Захарчук Н.С.;

5. Всеукраїнський історичний конкурс «Непізнана історія мого краю» - Гаращук Данііл, керівник Антонова О.Г.;

6. Перша Подільська науково-практична Інтернет- конференція «Технічних думок творчий злет» - Алексейко Віталій, керівник Мількевич Г.Я.;

7. Фестиваль творчих робіт «Казковий калейдоскоп» від журналу «Всесвітня література в школах України» - Мороз Є., керівник Лисак Л.Ф.

2015-2016 н.р.

1. Телевізійне інтелектуальне шоу «Битва шкіл» - команда «Еврика» (керівник Блінова О.В.) завоювала ІІ місце у фінальному етапі.

2. Конкурс читців «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» - учениця 1-В класу Погоріла Софія (керівник Кундельська Н.Д.) виборола ІІ місце на міському етапі.

3. Міський конкурс літературних творів «Україна починається з тебе» - учениці 4-Б класу Булеза Катерина та Давидко Каріна (керівник Блінова О.В.) отримали ІІ місця.

4. І Шевченківський конкурс митців – учень 6-А класу Гаращук Данііл (керівник Гуцалюк О.Р.) та учениці 7-А класу Лучковська Дарина та 7-Б класу Артем’єва Олена (керівник Вусатюк О.М.) отримали І та ІІ премії.

5. Всеукраїнський конкурс «Космос. Людина. Духовність» - учень 6-Б класу Островський Захар (керівник Міль М.С.) виборов ІІ місце.

6. Конкурс «Читач року 2015» у номінації «Краєзнавець-дослідник» - переможець учениця 5-Б класу Барицька Катерина (керівник Антонова О.Г.) .

7. Міжнародний конкурс «У Європи багато облич» у номінації «Зустріч зі Східною Європою»  - учасник учень 5-А класу Іщук Владислав.

8. Міський брейн-ринг з англійської мови – команда учнів 2-х класів «Smart Kids» виборола перемогу – І місце.

9. Міський конкурс мультимедійних проектів «Кожен має право знати свої права» - учениці 6-А класу Царьова Діана та 6-В класу Радушинська Марина і Тріщова Олена (керівник Зельська Ю.С.) отримали ІІ та ІІІ місця.

10. Обласний заочний конкурс «Цікаві математичні ідеї» - учень 5-Б класу Рожков Андрій (керівник Оніщенко В.В.) отримав ІІ місце.

11. ІІІ Обласна учнівська науково-практична конференція «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини»:

1

Гаращук Данііл

6а (кращий виступ)

Антонова О.Г.

2

Островський Захар

Міль М.С.

3

Блажевич Юрій

Горленко Г.О.

4

Звездюк Валерія

7в (кращий виступ)

Ополянчук Л.С.

5

Яковишин Олександр

6б (кращий виступ)

Ярош В.С.

12. Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит»:
 

Номінація

Кількість учасників

Кількість переможців

(з них відмінний результат)

Технік

25

8 (6)

Еколог 

12

8 (5)

Історик

27

13 (9)

Астроном

11

7 (6)

Всього

75

36  (26)

 

 

Гімназійні новини

Учень 4(8)-А класу Шостацький Богдан - переможець
міського конкурсу «Книгоманія -2020»!

https://www.youtube.com/watch?v=TeaRVlRWYFM&feature=youtu.be

 

 

 

Переглядів: 13 | Дата: 24.06.2020


30 червня 2020 року о 18.00 годині

відбудеться онлайн-звіт директора про роботу закладу

за 2019-2020 навчальний рік

та перспективи  ... Читати далі »

Переглядів: 146 | Дата: 01.06.2020

Вітаємо Кваченко Злату,

ученицю 1(5)-А класу,

яка посіла І місце

у номінації "Читці" (І вікова категорія)

... Читати далі »

Переглядів: 53 | Дата: 04.05.2020

Учениця 1-А класу Кваченко Злата -

учасниця Міського конкурсу читців

«Слова Нації» ... Читати далі »

Переглядів: 60 | Дата: 29.04.2020

English speaking club із вчителем з США  Melton Russel Scott мали гімназисти у рідних стінах!

  ... Читати далі »

Переглядів: 46 | Дата: 29.04.2020

У березні учні 6(10)-Б та 6(10)-В отримали можливість зустрітися із талановитою українською письменницею Катериною Кулик, авторкою книг «Лаовай» та «Пригоди француза в Україні». 

... Читати далі »

Переглядів: 34 | Дата: 29.04.2020

Гімназисти долучились до перегляду  фільму «Соловей співає».

Вкотре у гімназію завітали гості - волонтери, учасник війни на

Сході та друзі усіх гімназистів Віктор Данилевський та ... Читати далі »

Переглядів: 39 | Дата: 29.04.2020

У Хмельницькому торгово-економічному коледжі КНТЕУ відбулася IV регіональна науково-практична конференція «Філологічний дискурс: лінгвокраїнознавчий та професійний аспект».

Вітаємо ученицю 5(9)-А класу Завальнюк Олександру, яка у секції «Іноземна філологія та лінгвокраєзнавство» здобула ІІ місце.  ... Читати далі »

Переглядів: 82 | Дата: 29.04.2020

1 2 3 ... 61 62 »
© 2020 Хмельницька гімназія №1