Календар
« Березень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
|
2015-2016 Н.Р.
Переможці та призери ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
№ за п.
|
Предмет
|
Прізвище та ім’я учня
|
Клас
|
Місце
|
П.І.Б.
вчителя
|
|
|
-
|
Географія
|
Островський Захар
|
6-Б
|
ІІІ
|
Олійник Л.С.
|
|
|
-
|
Алексейко Віталій
|
5-А
|
ІІІ
|
Захарчук Н.С.
|
|
|
-
|
Блажевич Юрій
|
7-Б
|
ІІ
|
Олійник Л.С.
|
|
|
-
|
Історія
|
Колесник Андрій
|
4-Б
|
І
|
Дзюбій К.В.
|
|
|
-
|
Алексейко Віталій
|
5-А
|
-
|
Дзюбій К.В
|
|
|
-
|
Фізика
|
Островський Захар
|
6-Б
|
І
|
Міль М.С.
|
|
|
-
|
Ягода Богдан
|
7-А
|
ІІІ
|
Міль М.С.
|
|
|
-
|
Алексейко Віталій
|
5-А
|
ІІ
|
Мількевич Г.Я.
|
|
|
-
|
Математика
|
|
|
Літвинчук Андрій
|
7-А
|
ІІ
|
Матощук Т.Б.
|
|
-
|
Англійська мова
|
Соловйова Дарина
|
7-В
|
І
|
Ополянчук Л.С.
|
|
-
|
Яковишин Олександр
|
6-Б
|
І
|
Ярош В.С.
|
|
-
|
Радушинська Марина
|
6-В
|
ІІ
|
Ополянчук Л.С.
|
|
-
|
Німецька мова
|
Войтенко Аліна
|
5-В
|
І
|
Палагнюк І.Д.
|
|
-
|
Біологія
|
Герасименко Софія
|
4-А
|
ІІІ
|
Михальська Г.Б.
|
|
-
|
Слободян Анна
|
7-А
|
-
|
Михальська Г.Б.
|
|
-
|
Хімія
|
Бакош Єгор
|
5-В
|
ІІ
|
Олійник Н.Т.
|
|
-
|
Правознавство
|
Верещинський Артур
|
5-А
|
ІІІ
|
Зельська Ю.С.
|
|
-
|
Економіка
|
Островський Захар
|
6-Б
|
І
|
Горленко Г.О.
|
|
-
|
Кобринська Анастасія
|
6-Б
|
ІІІ
|
Горленко Г.О.
|
|
-
|
Блажевич Юрій
|
7-Б
|
І
|
Горленко Г.О.
|
|
-
|
Астрономія
|
Ягода Богдан
|
7-А
|
ІІІ
|
Міль М.С.
|
|
1 місце – 7 учнів
2 місце – 5 учнів
3 місце – 7 учнів
Призери та учасники ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
№ за п.
|
Предмет
|
Прізвище та ім’я учня
|
Клас
|
Місце
|
П.І.Б.
вчителя
|
-
|
Фізика
|
Островський Захар
|
6-Б
|
учасник
|
Міль М.С.
|
-
|
Англійська мова
|
Соловйова Дарина
|
7-В
|
учасник
|
Ополянчук Л.С.
|
-
|
Економіка
|
Блажевич Юрій
|
7-Б
|
ІІ
|
Горленко Г.О.
|
-
|
Українська мова та література
|
Гаращук Данііл
|
6-А
|
учасник
|
Гуцалюк О.Р.
|
Переможці та учасники ІV етапу Всеукраїнських олімпіад
2014-2015 Н.Р.
Гордість гімназії!
№ за п.
|
Предмет
|
Прізвище та ім’я учня
|
Клас
|
Місце
|
П.І.Б.
вчителя
|
1
|
Українська мова та літ-ра
|
Тітарчук Поліна
|
7-В
|
ІІІ
|
Кундельська Н.Д.,
Гаюр Л.Ю.
|
2
|
Фізика
|
Бойко Борис
|
4-Б
|
учасник
|
Міль М.С.
|
3
|
Островський Захар
|
5-Б
|
учасник
|
Міль М.С.
|
4
|
Ягода Богдан
|
6-А
|
учасник
|
Міль М.С.
|
5
|
Субцельний Олександр
|
7-В
|
учасник
|
Міль М.С.
|
6
|
Англійська мова
|
Соловйова Дарина
|
6-В
|
учасник
|
Ополянчук Л.С.
|
7
|
Економіка
|
Блажевич Юрій
|
6-б
|
ІІ
|
Горленко Г.О.
|
|
Гімназійні новини
Переглядів: 424 |
Дата: 17.09.2020
|
11 вересня до Дня фізичної культури і спорту у гімназії відбувся традиційний День здоров'я.
Гімназисти, педагоги, батьки вирушили у подорож туристичними стежками Хмельниччини, взяли участь у цікавих та веселих квестах та вікторинах.
...
Читати далі »
Переглядів: 437 |
Дата: 17.09.2020
|
4 вересня у гімназії відбувся традиційний УРОК МРІЙ.
Мрії - це невід"ємна частина гімназійного життя.
У цей день разом із гімназистами також мріяли і педагоги, адже доведено - мрії обов"язково збуваються!
...
Читати далі »
Переглядів: 449 |
Дата: 17.09.2020
|
Переглядів: 440 |
Дата: 17.09.2020
|
Новий навчальний рік не за горами. БФ "Карітас " оголосив про старт благодійної акції "Шкільний портфелик". До акції охоче долучились учні гімназії, зібравши канцелярське приладдя та портфелики для сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.
...
Читати далі »
Переглядів: 402 |
Дата: 17.09.2020
|
Переглядів: 431 |
Дата: 17.09.2020
|
Переглядів: 455 |
Дата: 24.06.2020
|
30 червня 2020 року о 18.00 годині
відбудеться онлайн-звіт директора про роботу закладу
за 2019-2020 навчальний рік
та перспективи 
...
Читати далі »
Переглядів: 656 |
Дата: 01.06.2020
|
Переглядів: 534 |
Дата: 29.05.2020
|
Переглядів: 508 |
Дата: 28.05.2020
|
|